اخبارسینمای ایرانفیلم کوتاههمه مطالب

برنامه نمایش شصتمین جشنواره منطقه ای ملایر( آگر)

 

به گزارش فیلمروز، نشست‌های تخصصی «عکاسی مردم‌نگاری»، با حضور حسن غفاری، «تناسب شخصیت با ایده» توسط رهبر قنبری و کارگاه «نظرگاه در فیلم کوتاه؛ روایت کارگردانی» با حضور مجید برزگر در روزهای ۱۵، ۱۶ و ۱۷شهریورماه۹۷ در شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ملایر «آگِر» برگزار می‌شوند

شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ملایر «آگِر» میزبان سه نشست تخصصی خواهدبود.

سایت تحلیلی خبری فیلمروز: شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «آگِر» از تاریخ ۱۵ الی ۱۸ شهریورماه۹۷ به مدت چهار روز در استان همدان، شهر ملایر با حضور استان‌های همدان، مرکزی، قم، اصفهان، یزد، خراسان جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان، فارس و هرمزگان توسط انجمن سینمای جوانان ایران، اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ملایر و فرمانداری ویژه شهر ملایر برگزار می‌شود.برنامه نمایش فیلم های حاضر در بخش های مختلف این جشنواره به شرح زیر است :

جشنواره فیلم کوتاه آگر

پنجشنبه پانزدهم شهریور

 

ساعت ۱۴

رادیو نفتی / قاسم شمسی پور/ داستانی/ ۱۰/ رفسنجان
زنان کوچ/ سعیده سپهی/ مستند/ ۲۸/ شیراز
دیده بان/ نرگس رستمی معز/ پویانمایی/ ۴/ همدان
لباس سفید/ الهه منتظری/ داستانی/ ۱۰/ یزد
بی سرزمین تر از باد/ غلام رضا جعفری/ مستند/ ۲۷/ اصفهان
دریای تلخ/ فاطمه احمدی / داستانی/ ۱۵/ شیراز

ساعت ۱۶

تنهایی یک زن/ حسین حجتی نژاد/ داستانی/ ۱۹/ شیراز
عصب کشی/ رضا نوروزی گوهر/ تجربی/ ۹/ قم
دایره ی کوچک ما/ محمد فاضل پورابوطالب/ مستند/ ۳۰/ اصفهان
مدار بسته/ پیمان هاشمی/ داستانی/ ۱۲/ ملایر
گردان تک نفره/ علیرضا فتاحی/ پویانمایی/ ۱۰/ اصفهان
پناه / ابوالفضل حسینی پور / داستانی/ ۱۵/ یزد

ساعت ۱۸

جایی که خرگوش ها خواب می بینند/ مجتبی اس‍پنانی ‍‍/ داستانی/ ۱۷/ اصفهان
مشق شیدا/ مهرداد حسنی/ داستانی/ ۱۰/ رفسنجان
آشنگ/ محمد صادق اسماعیلی/ مستند/ ۲۹/ کرمان
تنگ خالی/ حمید رضا ابوالقاضی/ تجربی/ ۱۱/ ملایر
سفید کم رنگ/ غلام رضا جعفری/ داستانی/ ۸/ اصفهان
پر/ هادی امیری و رها فرجی/ پویانمایی/ ۲/ همدان
سکه شانس/ حسین حجتی نژاد/ داستانی/۱۳/ شیراز

ساعت ۲۰:۳۰

گم و گور/ سید هادی آقابزرگی/ داستانی/ ۱۷/ یزد
فنس/ ابراهیم فرمانی/ مستند/ ۳۰/ همدان
حال استمراری/ مصطفی طاهری/ داستانی/ ۱۳/ زاهدان
طناب زدن در خواب/ مانا میهن/ تجربی/ ۱۲/ اصفهان
ماهی بد/ مریم بابایی پور/ پویانمایی/ ۳ / همدان
قایم باشک/ سعید افسر/ داستانی/ ۱۳/اصفهان
برزخ/ محمدرضا زمانی پور/ داستانی / ۷/ بیرجند

جمعه شانزدهم شهریور

 

ساعت ۱۴

روح القُدس/ محمد کریم پور و امیراحمد قزوینی/ داستانی/ ۲۰/ قم

چند ثانیه زندگی مشترک/ حامد امیری/ داستانی/ ۱۱/ اصفهان
۳۳۰ سی سی خاطره/ الهام معروفی/ مستند/ ۳۰/ اراک
شماره ۴/ محمدصادق محمدنیا / داستانی / ۸/ شیراز
دخمه/ علیرضا ربیع مقدم/ تجربی/ ۷/ اراک
مردی که لب نداشت/ محسن زارع/ داستانی/ ۲۷/ یزد

ساعت ۱۶

۱۳۷۶۹/ روزبه شعرای نجاتی/ داستانی/ ۱۵/اصفهان
کسی عین خیالش نیست/ مصطفی روشی/ مستند/ ۲۹/ بندرعباس
عروس دریایی/ مهدی بوستانی شهربابکی/ داستانی/ ۱۴/ کرمان
یک شب/ آیدا علی مددی/ داستانی/۹/ شیراز
صادره از فسا/ یاسمن باغبان/ مستند /۲۷/ شیراز
بالین/ احسان شادمانی/ تجربی/ ۱۲/ شیراز

ساعت ۱۸

ساکنین طبقه آخر/ امیر جلالی/ داستانی/ ۲۵/ یزد
قرمز وحشی/ محسن روشن روان/ مستند/ ۵/ کاشان
مشق/ هادی رهبر/ داستانی/ ۱۱/ کازرون
۶بارانسان/ پوریا دایلر/ تجربی/ ۶/ همدان
الست/ مجتبی اس‍پنانی/ مستند/ ۲۸/ اصفهان
دست هایی که حرام شد/ مهدی یوسفعلی/ داستانی/ ۴/ قم
ابطال ادواری/ محمد حسین ومحمد حسام سیف/ داستانی/ ۸ / نهاوند

ساعت ۲۰:۳۰

تیری در تاریکی/ علی عرفان فرهادی/ داستانی/ ۱۳/ همدان
تو مشغول مردنت بودی/ امین قشقائیان/ داستانی/ ۲۱/ اصفهان
رقص بدون زبان/ محمد ‍‍‍پوستین دوز/ تجربی/ ۴/ اصفهان
دوسر برد، دوسر باخت/ آزاده مسیح زاده/ مستند/ ۲۹/ شیراز
لیبرو/ وحید آب رود / داستانی/ ۹/ یزد
چشم انداز خالی/ علی زارع قنات نوی/ پویانمایی/ ۱۸/ شیراز

شنبه هفدهم شهریور

 

ساعت ۱۴

خروج ممنوع/ آزاده مسیح زاده/ داستانی/ ۲۱/ شیراز
اسلام آباد/ فردین قدیری/ مستند/۱۸/ شیراز
آدمک / شاهین امیدوار/ پویانمایی/ ۴ / همدان
تابستان به کوچه آمدیم/ علی محمدی/ داستانی/ ۹/ اصفهان
اهل موگادیشو/ داود جلیلی/ مستند/ ۲۵/ قم
کاور/ وحید الوندی فر/ داستانی/ ۱۵/ همدان

ساعت ۱۶

 

شرعی/ داریوش شهبازی/ داستانی/ ۱۱/ ملایر
شوتی/ محمد سلیمی راد/ مستند/ ۳۰/ شیراز
تاول/ مرتضی شمس/ داستانی/ ۲۱/ اصفهان
شمارش معکوس/ محسن غلامی/ تجربی/ ۳/ اراک
استاج/ محمد جواد دهقان نیری/ مستند/ ۱۷/ یزد
یخها به اتفاق فروش رفت/ جواد انصاری زاده/ داستانی/ ۹/ بندرعباس

ساعت ۱۸

منتخب آثار فیلمسازان ملایر

ساعت ۲۰:۳۰

فنگ شویی وارونه / زیور حجتی/ داستانی/ ۱۷/ اصفهان
زنده باد/ سیف الله یزدانی/ پویانمایی/ ۸/ قم
تناسخ/ فاضل پرورش/ مستند/ ۵/ ملایر
زیبای زیبا / سید سجاد موسوی/ داستانی /۹/ قم
زندگی روی خاکریز/ حجت طاهری/ مستند/ ۲۸ / شیراز
تراداد/ محدثه تیموری/ تجربی/ ۱۲/ اصفهان
آی سی یو/ علی واعظی نسب/ داستانی/ ۱۳/ یزد

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن