اخبارسینمای ایرانفیلم کوتاههمه مطالب

فیلم های راه یافته به جشنواره منطقه ای آگر ( ملایر) معرفی شدند

سایت تحلیلی خبری فیلمروز : اسامی فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ملایر «آگر»، اعلام شد.

به گزارش فیلمروز،  اسامی ۶۸ فیلم‌ راه‌یافته به بخش مسابقه شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ملایر «آگر»، در چهار بخش داستانی، مستند، پویانمایی و تجربی اعلام شد.

بر اساس این گزارش، ۳۵ فیلم داستانی، ۱۷ فیلم مستند، ۷ فیلم پویانمایی و ۹ فیلم تجربی در بخش نهایی این جشنواره به رقابت خواهند پرداخت.

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به شرح زیر است:

  داستانی:

ردیف نام فیلم کارگردان شهرستان
۱ شماره ۴ محمدصادق محمدنیا شیراز
۲ پناه ابوالفضل  حسینی‌پور یزد
۳ فنگ‌شویی وارونه زیور حجتی اصفهان
۴ زیبای زیبا سیدسجاد  موسوی قم
۵ تنهایی یک زن حسین  حجتی‌نژاد شیراز
۶ جایی که خرگوش‌‌ها خواب می‌‌بینند مجتبی اس‍پنانی ‍‍ اصفهان
۷ گم و گور سیدهادی  آقابزرگی یزد
۸ روح القُدس محمد کریم‌پور قم
۹ عروس دریایی مهدی بوستانی شهربابکی کرمان
۱۰ چند ثانیه زندگی مشترک حامد  امیری اصفهان
۱۱ ای سی یو علی واعظی‌نسب یزد
۱۲ ۱۳۷۶۹ روزبه شعرای نجاتی اصفهان
۱۳ سکه شانس حسین  حجتی‌نژاد شیراز
۱۴ قایم باشک سعید افسر اصفهان
۱۵ حال استمراری مصطفی طاهری زاهدان
۱۶ یک شب آیدا علی مددی شیراز
۱۷ لباس سفید الهه  منتظری یزد
۱۸ ساکنین طبقه آخر امیر جلالی یزد
۱۹ مشق هادی رهبر کازرون
۲۰ مردی که لب نداشت محسن زارع یزد
۲۱ تو مشغول مردنت بودی امین قشقائیان اصفهان
۲۲ تابستان به کوچه آمدیم علی محمدی شاهین‌شهر
۲۳ خروج ممنوع آزاده مسیح‌زاده شیراز
۲۴ سفید کم‌‌رنگ غلام‌رضا جعفری اصفهان
۲۵ تیری در تاریکی علی عرفان  فرهادی رزن
۲۶ یخ‌ها به اتفاق فروش رفت جواد انصاری‌زاده بندرعباس
۲۷ کاور وحید الوندی‌‌فر همدان
۲۸ مشق شیدا مهرداد حسنی کرمان
۲۹ مدار بسته پیمان هاشمی ملایر
۳۰ تاول مرتضی شمس اصفهان
۳۱ لیبرو وحید آب رود یزد
۳۲ شرعی داریوش شهبازی ملایر
۳۳ دست‌هایی که حرام شد مهدی یوسفعلی قم
۳۴ ابطال ادواری محمدحسین سیف , محمدحسام سیف نهاوند
۳۵ رادیو نفتی قاسم شمسی‌پور رفسنجان

 

مستند:

ردیف نام فیلم کارگردان شهرستان
۱ اسلام آباد فردین قدیری شیراز
۲ استاج محمدجواد دهقان نیری یزد
۳ زندگی در خور موسی حجت‌الله  طاهری نورآباد
۴ فنس ابراهیم  فرمانی همدان
۵ دایره‌ی کوچک ما محمد فاضل‌پورابوطالب اصفهان
۶ آشنگ محمدصادق اسماعیلی کرمان
۷ اهل موگادیشو داود جلیلی قم
۸ دوسر برد، دوسر باخت آزاده مسیح‌زاده شیراز
۹ صادره از فسا یاسمن باغبان شیراز
۱۰ قرمز وحشی محسن روشن‌روان کاشان
۱۱ شوتی محمد سلیمی‌راد شیراز
۱۲ الست مجتبی اس‍پنانی ‍‍ اصفهان
۱۳ بی‌سرزمین‌تر از باد غلام‌رضا جعفری اصفهان
۱۴ ۳۳۰ سی‌سی خاطره الهام معروفی اراک
۱۵ تناسخ فاضل  پرورش ملایر
۱۶ زنان کوچ سعیده سپهی فسا
۱۷ کسی عین خیالش نیست مصطفی  روشی بندرعباس

پویانمایی:

ردیف نام فیلم کارگردان شهرستان
۱ چشم‌انداز خالی علی زارع قنات‌نوی شیراز
۲ آدمک شاهین  امیدوار همدان
۳ ماهی بد مریم بابایی‌پور همدان
۴ دیده بان نرگس رستمی‌معز همدان
۵ زنده باد سیف‌الله یزدانی قم
۶ پر هادی امیری – رها فرجی همدان
۷ گردان تک نفره علیرضا فتاحی اصفهان

 تجربی:

ردیف نام فیلم کارگردان شهرستان
۱ رقص بدون زبان محمد ‍‍‍پوستین‌دوز اصفهان
۲ دخمه علیرضا ربیع‌مقدم اراک
۳ تراداد محدثه تیموری اصفهان
۴ ۶بارانسان پوریا  دایلر همدان
۵ تنگ خالی حمیدرضا ابوالقاضی ملایر
۶ عصب کشی رضا نوروزی گوهر قم
۷ شمارش معکوس محسن غلامی خمین
۸ طناب زدن در خواب مانا میهن اصفهان
۹ بالین احسان شادمانی شیراز

شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان  از تاریخ ۱۵ الی ۱۸ شهریورماه سال ۱۳۹۷به مدت چهار روز در استان همدان، شهر ملایر با حضور استان‌های همدان، مرکزی، قم، اصفهان،یزد، خراسان جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان، فارس و هرمزگان توسط انجمن سینمای جوانان ایران، اداره فرهنگ وارشاد اسلامیملایر و فرمانداری ویژه شهر ملایر برگزار می‌شود

 

منبع: انجمن سینمای جوان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن