اخبارسینمای ایرانهمه مطالب

انتقاد تند مجری سابق «هفت» از مهران مدیری و رضا رشیدپور

 محمود گبرلو بیان کرد که سطح تخصصی برنامه «هفت» با اجرای مجریان جدید پایین می‌آید و این برنامه نیازمند مجری متخصص است.

به گزارش فیلمروز، محمود گبرلو روز گذشته در حاشیه نشست دبیر جشنواره فجر در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های اینترنتی درباره تغییر رویکرد برنامه «هفت» با حضور رضا رشیدپور توضیح داد.

او در این باره بیان کرد: «آقای جیرانی در یک مقطعی با فرم خاصی برنامه «هفت» را اجرا کردند و بعد از آن من آمدم با شکلی متفاوت و سپس آقای افخمی هم آمدند و رویکرد خودشان را داشتند و هر سه آدم‌های سینماگر و صاحب نظر بودند.»

گبرلو ادامه داد: «حالا من سینماگر نیستم اما روزنامه‌نگاری بودم که سال‌ها در حوزه سینما کار کردم. طبیعتا اگر برنامه «هفت» بخواهد یک برنامه تخصصی و حرفه‌ای باشد باید یک آدم متشخص و سینمایی اجرای آن را بر عهده داشته باشد. نه مثلا دوستانی که مجری خوبی هستند، «دورهمی» خوب برگزار می‌کنند و حرف‌های قشنگ و جذاب می‌زنند. کسانی که فقط حرف‌های شیرین و جذاب می‌زنند نمی‌توانند برنامه سینمایی اجرا کنند و خب طبیعی هم هست.»

این مجری توضیح داد: «نمی‌خواهم بگویم چون من قبلا مجری این برنامه بودم آنها بد هستند. به طور تحلیلی این صحبت را می‌گویم. دوست من آقای مدیری «دورهمی» را خوب برگزار می‌کند و طنزهای خوبی هم دارد یا آقای رشیدپور مسائل اجتماعی را خوب بیان می‌کنند و انتقادات خوبی بیان می کنند. اما نمی‌توانند با یک سینماگر و اهالی سینما به خوبی وارد گفت‌وگو شوند.»

گبرلو ادامه داد: «مجری این برنامه باید فیلم‌ها را دقیق ببیند، شناسنامه کارگردان‌ها را بداند بعد در برنامه با آن‌ها گفت‌وگو کند و این نیازمند تجربه چندین ساله است که شاخصه برنامه «هفت» نیز هست.»

او همچنین در پاسخ به سوالی درباره پایین آمدن سطح تخصصی و کیفی برنامه‌ «هفت» با اجرای مجریان جدید گفت: «بله با این مجریان سطح تخصصی برنامه پایین می‌آید. زیرا که تخصصی که دارند در حوزه برنامه نیست.»

منبع: خبرآنلاین

به این مطلب امتیاز دهید

0%

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا