سریال و تلویزیونهمه مطالب

« برباد رفته » و« خوشه های خشم » در الکوثر

در برنامه امشب « اضواء » شبکه الکوثر شاهد معرفی و نمایش سکانس هایی از دو فیلم برتر تاریخ سینما  " بربادرفته " و " خوشه های خشم " و نیز آیتم های متنوع دیگر  خواهیم بود .

 

 

سایت تحلیل خبری فیلمروز : در برنامه امشب « اضواء » شبکه الکوثر شاهد معرفی و نمایش سکانس هایی از دو فیلم برتر تاریخ سینما  ” بربادرفته ” و ” خوشه های خشم ” و نیز آیتم های متنوع دیگر  خواهیم بود .به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی ، این برنامه که به صورت هفتگی پخش می شود، به بررسی و معرفی وقایع و اتفاقات سینمایی ایران و جهان می پردازد .

«اضواء» که با اخبار و وقایع سینمایی ایران آغاز و در ادامه به بخش« تاریخ سینما » می رسد، از این هفته بررسی فیلم های برتر و تاثیر گذار دنیا را نیز  آغاز می کند که در اولین بخش پس از تغییرات جدید در برنامه به پخش بخش هایی از دو فیلم «برباد رفته » و ” خوشه های خشم”  به عنوان دو فیلم بلند و تاثیرگذار تاریخ سینما اختصاص دارد.

در این برنامه در دو آیتم « پشت صحنه » و« سکانس برتر» نیز فیلم سینمایی «سد معبر» ساخته محسن قرایی مورد اشاره قرار می گیرد. همچنین در آیتم « موسیقی برتر» بر موسیقی فیلم «محمد رسول الله» ساخته مجید مجیدی تمرکز می شود  و  در دو بخش معرفی «ستارگان سینما» و «بزرگان سینما» به ترتیب به معرفی حسن پویا با عنوان مدیر فیلمبرداری و علی رضا شجاع نوری بازیگر  پرداخته می شود.

برنامه «اضواء» در مدت زمان ۲۵ دقیقه امشب ۱۰ آذر از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران به روی آنتن است. این برنامه  به سفارش گروه اجتماعی شبکه الکوثر تهیه می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا