اخبارسینمای ایرانهمه مطالب

بهروز افخمی شایعه کناره‌گیری از برنامه «نقد سینما» را رد کرد

بهروز افخمی مجری برنامه «نقد سینما» با رد شایعه کناره گیری اش از این برنامه به دلیل پخش ضبطی آن توضیح داد.

به گزارش فیلمروز، بهروز افخمی مجری برنامه «نقد سینما» با رد شایعه کناره گیری اش از این برنامه اظهار کرد: مطالبی که درباره کناره گیری ام از برنامه «نقد سینما» منتشر شده دروغ محض است و صحت ندارد.

بهروز افخمی با بیان اینکه همیشه برنامه ضبط شده را به دلیل امکان تدوین و حذف شلختگی‌ها ترجیح داده‌ است، عنوان کرد: همواره با اکراه زیر بار برنامه زنده رفته‌ام.

وی ابراز امیدواری کرد با شبکه پنج به توافق برسد تا «نقد سینما» از این به بعد به صورت ضبطی روی آنتن برود.

مجری برنامه «نقد سینما» با اشاره به اینکه برنامه ضبطی غنی تر و مناسب تر است، توضیح داد: با وجود این که این نوع برنامه زحمت بیشتری دارد اما همچنان از شبکه پنج پیگیر هستم ولی تا آخر امسال بعید به نظر می رسد به نتیجه برسیم.

همچنین مجید اکبرشاهی مدیر گروه اجتماعی شبکه پنج سیما درباره حضور نداشتن افخمی در برنامه «نقد سینما» همزمان با جشنواره ملی فیلم فجر بیان کرد: بهروز افخمی در برنامه هفته قبل نیز اعلام کرده بود به دلیل تصویربرداری سریال «رعد و برق» در خارج از تهران به سر می برد و مدت کوتاهی امکان اجرای برنامه زنده را ندارد.

وی افزود: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته و قرار دادی که بهروز افخمی با شبکه پنج دارد وی هم اکنون در استان گلستان در حال تولید سریال «رعد و برق» برای این شبکه است تا این مجموعه برای پخش در ماه مبارک رمضان آماده شود.

اکبر شاهی در پایان گفت: برنامه «نقد سینما» طی هفته های آینده مجددا با اجرای بهروز افخمی روی آنتن می رود.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا