عکس روزهمه مطالب

جشنواره فیلم کوتاه کاشان به روایت تصویر

سایت خبری تحلیلی فیلمروز گزارش می دهد : جشنواره فیلم کوتاه منطقه ای کاشان از ۴ تا ۷ اسفند ماه در مجتمع سینمایی این شهر و به همت شهرداری ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن سینمای جوانان برگزار شد . شاید بتوان مهمترین ویژگی برگزاری این دوره را مهمان نوازی مثال زدنی اهالی  و مسئولین کاشان و برنامه ریزی و اجرای منظم و دقیق آن دانست که باعث شد بسیاری از فیلمسازان ، خبرنگاران و حاضرین در جشنواره ، کاشان را با خاطره ای خوش ترک کنند .

در اینجا از دریچه دوربین عکاس ها ، نگاهی به حال و هوای جشنواره انداخته ایم :

 

مجتمع سینمایی کاشان

مجتمع سینمایی کاشان با دارا بودن سه سالن نمایش فیلم ، میزبان فیلمسازان و علاقمندان جشنواره در هنگام نمایش فیلم ها بود .

 

استقبال علاقمندان از نمایش فیلم های جشنواره کاشان

 

استقبال کم نظیر علاقمندان فیلم کوتاه از جشنواره فیلم کاشان ، نشان از استعدادها و ظرفیت های بالای فرهنگی در این شهر زیبا است .

 

امیر شهاب رضویان در جشنواره فیلم کوتاه کاشان

 

امیر شهاب رضویان کارگردان مطرح و مدیر موسسه سینمایی هیلاج ، با برگزاری ورکشاپ ” چگونه با بودجه کم ، فیلم کوتاه خوبی بسازیم ؟”  علاقمندان بسیاری را به محل برگزاری کارگاه خود کشاند .

 

ورکشاپ سیف الله صمدیان در کاشان

 

سیف الله صمدیان با برگزاری ورکشاپ ” فیلمسازی یک نفره ” ، راه های تولید خلاق در فیلمسازی را به علاقمندان ارائه داد

 

تندیس جشنواره فیلم کوتاه کاشان

 

تندیس زیبای جشنواره فیلم کوتاه کاشان که بسیاری را برای دست یافتن به این تندیس به کاشان کشاند .

 

ساتیار امامی در جشنواره فیلم کاشان

 

ساتیار امامی ، یکی از مطرح ترین عکاس های حال حاضر ، با نمایش فیلم مستند ” شرح یک عکس ” ، و بحث و بررسی فیلم به جشنواره کاشان آمده بود

 

سید صادق موسوی مدیر عامل انجمن سینمای جوانان

 

مدیر عامل جوان و خوش ذوق انجمن سینمای جوان ، یکی از حامیان اصلی برگزاری جشنواره فیلم کوتاه کاشان ، در تمامی لحظات ، بر روند برگزاری جشنواره نظارت میکرد

 

دکتر احمد الستی در جشنواره کاشان

 

یکی از مهمترین اتفاق های جشنواره برگزاری ورکشاپ دکتر احمد الستی با عنوان ” تجربه گرایی در هنر : اصالت و ضرورت ”  میزبان بسیاری از مدیران و مدرس های انجمن سینمای جوانان سراسر کشور بود .

 

سعید ابریشمی راد شهردار کاشان

 

یکی از حامیان بزرگ این جشنواره ، شهردار جوان و خوش ذوق کاشان ، آقای سعید ابریشمی راد بود که با شعار : ” کاشان ، شهر رویداد ها ” ،  نوید اتفاقات فرهنگی بسیاری را در این شهر می دهد .

 

جلسات پرسش و پاسخ جشنواره فیلم کاشان

 

جلسات پرسش و پاسخ درباره فیلم های به نمایش درآمده با حضور فیلمسازان و علاقمندان سینما ، هر شب ساعت ۱۰  در سالن شماره ۳  مجتمع سینمایی کاشان برگزار میشد که با استقبال خوب علاقمندان تا نیمه های شب هم ادامه پیدا میکرد

 

دکتر حمید رضا مومنیان در کنار امیر جوشقانی

 

مراسم اختتامیه جشنواره با اجرای امیر جوشقانی و فرماندار شهر کاشان جناب آقای دکتر حمید رضا مومنیان برگزار شد .

 

علی شاهیده برنده جایزه بهترین فیلم ویژه

 

علی شاهیده کارگردان فیلم انتهای جاده از کاشان ، برنده جایزه ویژه هیات داوران ( تندیس جشنواره و مبلغ  ۳۰ میلیون ریال جایزه نقدی شد )

 

سید مهدی رضوی زاده دبیر جشنواره

 

سید مهدی رضوی زاده بعنوان دبیر جشنواره ، مهمترین نقش را در مدیریت و نظم دهی برگزاری چنین رویدادی را داشت که شاید رونویسی از دست ایشان بتواند راهگشای بسیاری از جشنواره هایی باشد که در سطح ملی برگزار میشود .

 

مرتضی خانجانی با فیلم ” بین ما ” برنده بهترین فیلم جشنواره شد

 

با اعلام نام مرتضی خانجانی از اصفهان که برای ساخت فیلم ” بین ما ” برنده جایزه  بهترین فیلم از جشنواره اعلام شد ، او  در میان تشویق حضار و در عین ناباوری و با ذوق و شوق فراوانی روی صحنه آمد . لرزش پاهای او که از فرط هیجان ، مانع سخنرانی او شده بود برای لحظاتی خنده خودش و حاضرین را در پی داشت .

 

عکس ها از : حسین امامی و تینا کچوئیان

به این مطلب امتیاز دهید

0%

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا