اخبارجشنواره فیلم فجرسینمای ایرانهمه مطالب

زوج حامد بهداد و باران کوثری در 《گیجگاه》، اولین ساخته بلند عادل تبریزی

سایت تحلیلی خبری فیلمروز: نخستین فیلم بلند سینمایی عادل تبریزی با نام  «گیج‌گاه» با بازی زوج باران کوثری و حامد بهداد یکی از کنجکاوی برانگیزترین فیلمهای ارائه شده به سی و نهمین جشنواره فیلم فجر است.این فیلم که ترکیبی متنوع از بازیگران محبوب قدیم و جدید سینما و تلویزیون را با خود به همراه دارد ، یکی از امیدهای جشنواره فجری است که کارگردانان فیلم اولی ، درخششی انکار ناپذیر در برگزاری آن دارند .حضور بازیگرانی چون جمشید هاشم پور، بهرنگ علوی ، امیرحسین رستمی، بیژن بنفشه خواه، سروش صحت و فرهاد آئیش ، کنجکاوی های بسیاری را برای تماشای این اثر به وجود آورده است .

گیجگاه، در حال و هوای دهه هفتاد

بهرنگ علوی در صحنه ای از فیلم گیجگاه ساخته عادل تبریزی

بهرنگ علوی در صحنه ای از فیلم گیجگاه ساخته عادل تبریزیتبریزی با اشاره به اینکه قصه این فیلم در دهه ۷۰ می گذرد، عنوان کرد: به نظر من به تصویر کشیدن یک فیلم در دهه ۷۰ به نسبت دهه ۶۰ سخت تر است چون هم شکل قدیمی و هم شکل مدرن تر شهر در آن دوران دیده می شود. به هر حال قصه فیلم ما به گونه ای است که باید در همین دهه روایت شود از همین رو فکر می کنم «گیجگاه» برای بچه های دهه شصتی که سن بلوغشان را در دهه ۷۰ گذرانده اند، بسیار نوستالژیک باشد. هرچند این فیلم درباره یک مربی کاراته است اما یک فیلم رزمی نیست و ما سعی می کنیم یک درام اجتماعی ارایه دهیم.

لازم به ذکر است که محمدرضا شریفی‌نیا طراحی پوستر و لوگو تایپ فیلم را انجام داده واجرای آن را روزبه کلباسی بر عهده داشته است.

تهیه کنندگی گیجگاه بعهده  میرولی الله مدنی و حنیف سروری  و سرمایه گذاران آن به طور مشترک توسط محمد حسینخانی و حنیف سروری صورت گرفته است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا