سریال و تلویزیوننقد و یادداشتهمه مطالب

سریال “دکستر” در شبکه هیسپان تی وی نقد می شود

 

پلیسی جنایی «دکستر» در میز نقد «هالیوود کات» هیسپان تی وی

سریال پلیسی جنایی «دکستر» سوژه این هفته برنامه «هالیوود کات» هیسپان تی وی است که سعی دارد به پشت پرده و حقایق پنهانی فیلم های هالیوودی بپردازد.
به گزارش فیلمروز ، در برنامه این هفته«هالیوود کات» سریالی به نام «دکستر» (Dexter) مورد نقد و بررسی قرار می گیرد. این سریال از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۳ در آمریکا، کانادا و انگلستان پخش می شده است. سریالی در ژانر ترسناک که در آن وحشتناک ترین صحنه های خشونت و کشتار به نمایش درآمده است.

سریال جنایی دکستر در شبکه هیسپان تی وی
سریال جنایی دکستر در شبکه هیسپان تی وی

در این برنامه تبیین می شود که در واقع فیلمساز قصد دارد فقدان اخلاق در هالیوود را به نمایش درآورد اما مثال هایی که در فیلم به آن ها اشاره می شود آشکار می سازد که تاثیر این فیلم بر بینندگان بسیار عمیق و مخرب بوده، به طوری که تعداد زیادی از بینندگان، خود را در قالب قهرمان داستان یعنی دکستر می دیده اند.
هر فصل از مجموعه تلویزیونی دکستر مشتمل بر داستانی است که برای دکستر مورگان، تحلیلگر آثار خون پلیس جنایی ناحیه شهری میامی، که در خفا یک قاتل زنجیره‌ای است، اتفاق می‌افتد.
برنامه «هالیوود کات» محصول واحد برنامه های شبکه پرس تی وی است که به صورت زبان گردانی از شبکه هیسپان تی وی هر هفته چهارشنبه ها ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران به روی آنتن رفته و تکرار این برنامه پنج شنبه ساعت ۶:۳۰ و جمعه ساعت ۱۱:۳۰ خواهد بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا