سریال و تلویزیونهمه مطالب

سریال «شب دهم» در شبکه الکوثر

 

سایت تحلیلی خبری فیلمروز: داستان حیدر خوش مرام عربی شد. در آستانه فرا رسیدن ایام محرم مجموعه تلویزیونی «شب دهم» به کارگردانی حسن فتحی با دوبله عربی بر روی آنتن شبکه الکوثر قرار می گیرد.

به گزارش فیلمروز ، داستان این درام تاریخی به اواخر حکومت رضا خان برمی گردد. فردی به نام حیدر خوش مرام که از جاهلان تهران قدیم است خواهان ازدواج با دختری از تبار قاجار می شود و آن دختر شرط ازدواج با حیدر را اجرای تعزیه در ده شب ماه محرم قید می کند، اتفاق هایی که در جریان تعزیه برای حیدر رخ می دهد شخصیت او را دگرگون می کند و انسانی پاک و با ایمان می شود. در شب دهم اتفاقاتی به وقوع می پیوندد که ….

رضا منصور جاسم عزیزی مدیریت دوبلاژ این سریال را که جایگزین مجموعه «خواب و بیدار» شده است را برعهده دارد و بازیگران آن عبارتند از: رویا تیموریان ، کتایون ریاحی ، حسین یاری ، پرویز پورحسینی ، ثریا قاسمی ، اکرم محمدی ، محمود پاک نیت ، پرویز فلاحی پور ، آتش تقی پور و … هستند.

از دوشنبه ۴ شهریور ساعت ۱۷:۰۵ به وقت تهران «شب دهم» در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای هر روز از آنتن شبکه الکوثر میهمان خانه های مخاطبان عرب زبان شبکه الکوثر می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا