اخبارسینمای جهانهمه مطالب

شکست فیلم ریدلی اسکات در گیشه

سایت تحلیلی خبری فیلروز: فیلم ترسناک «هالووین می کُشد» به کارگردانی دیوید گوردون گرین ،صدرنشین گیشه این هفته آمریکای شمالی شد.
به گزارش صبا، فیلم «هالووین می کُشد» محصول یونیورسال و بلومهاوس در نخستین آخرهفته اکرانش با کسب ۵۰٫۴ میلیون دلار، گیشه آمریکای شمالی را به خود اختصاص داد و امید را به صاحبان سینما برگرداند.
مت دیمون در صحنه‌ای از فیلم آخرین دوئل ساخته ریدلی اسکات
مت دیمون در صحنه‌ای از فیلم آخرین دوئل ساخته ریدلی اسکات
در این هفته،  فیلم تاریخی «آخرین دوئل» ساخته ریدلی اسکات نیز اکران خود را آغاز کرد که البته نتیجه این فیلم یک فاجعه بود. «آخرین دوئل» با بازی آدام درایور، جودی کامر، مت دیمون و بن افلک در این آخر هفته ۴٫۸ میلیون دلار فروش داشت که با توجه به بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری‌اش، فروشی ناامید کننده به حساب می آید. منتقدان با فیلم جدید اسکات ، مهربانانه برخورد کردند با این حال ، رفتار منتقدان نتوانست فیلم را در گیشه نجات دهد و «آخرین دوئل» گیشه این هفته را با جایگاه پنجم به پایان رساند.
رتبه دوم پرفروش ترین های این هفته به فیلم «زمانی برای مردن نیست» با ۲۴٫۳ میلیون دلار رسید. این فیلم جدید «جیمز باند» نسبت به هفته قبل افت ۵۶ درصدی در فروش داشت که تقریبا مانند عملکرد دو فیلم قبلی «جیمز باند» بود.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا