اخبارسینمای ایرانفیلم کوتاههمه مطالب

مدیر ارتباطات و اطلاع‌رسانی انجمن سینمای جوانان ایران منصوب شد

طی حکمی از سوی سیدصادق موسوی، مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران، مسعود مدرسی به سمت مدیرارتباطات واطلاع‌رسانی این انجمن منصوب شد.

به گزارش فیلمروز، سیدصادق موسوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل انجمن، روزشنبه ۲۳ آذرماه طی حکمی مسعود مدرسی را به سمت مدیر ارتباطات و اطلاع‌رسانی این انجمن منصوب کرد.
در متن این حکم آمده است:
«جناب آقای مسعود مدرسی
نظر به تجارب و تخصص جنابعالی نسبت به مسایل انجمن سینمای جوانان ایران و چشم‌انداز مورد انتظار آن، به موجب این حکم به عنوان مدیر ارتباطات و اطلاع‌رسانی منصوب می‌شوید.
تلاش برای افزایش کمی و کیفی رضایت‌مندی از روابط عمومی؛ ارائه مستمر دیدگاه‌ها و نظرات فیلم‌سازان جوان و هم‌چنین پاسخ‌گویی به موقع به سؤالات و نیازهای اطلاعاتی خانواده بزرگ فیلم کوتاه؛ هم‌کاری و تعامل مناسب با رسانه‌های مکتوب، خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های اطلاع‌رسانی، رسانه ملی و انجمن‌های صنفی؛ تدوین و اجرای نظام جامع ارتباطات و بهره‌گیری از ظرفیت‌های دفاتر سینمای جوان در سراسر کشور با هدف تعامل سازنده و فعال با ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله ماموریت‌های شما است.
امید است با اتکال به خداوند متعال در اطلاع رسانی به موقع فعالیت‌ها و موفقیت‌های فیلمسازان جوان به ویژه در حوزه فیلم کوتاه موفق و موید باشید.

سیدصادق موسوی
مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران»

مدرسی از اعضای باسابقه انجمن سینمای جوانان ایران و دارای تحصیلات کارشناسی ارشد مدیریت رسانه است.«سایت تحلیلی خبری فیلمروز»، انتصاب شایسته آقای مسعود مدرسی را به ایشان تبریک گفته و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا