سریال و تلویزیوننقد و یادداشتهمه مطالب

نظر سنجی درباره این دوره از برنامه ماه عسل: ضعیف و تکراری

تکراری بودن سوژه ها

 

سایت تحلیلی خبری فیلمروز :  طبق نظر سنجی که سایت خبر آنلاین ، نسبت به کیفیت این دوره از برنامه “ماه عسل” با اجرای احسان علیخانی برگزار کرده است ، کاربران  تاکید کردند که برنامه «ماه عسل» امسال به نسبت سال‌های گذشته ضعیف‌تر بوده و نتوانسته نظرشان را جلب کند.

به گزارش فیلمروز،  برنامه پرسابقه «ماه عسل» طبق روال هر ساله با اجرا و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی شب های ماه رمضان به روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

برنامه‌ای که در طی این سال‌ها توانسته در جلب نظر مخاطبان موفق بوده و جایی برای خودش در دل آن‌ها باز کند.

پایان ماه رمضان و «ماه عسل» ۹۷ فرصتی را برای خبرآنلاین فراهم کرد تا در نظرخواهی از کاربرانش بخواهد تا نظرشان را درباره برنامه امسال علیخانی بیان کنند.

برهمین اساس، اکثر کاربران  «ماه عسل» امسال را ضعیف‌تر از سایر قسمت‌های این برنامه در سال گذشته دانسته و از آن ابراز نارضایتی کردند. تکراری بودن سوژه‌ها، فضای برنامه و تبلیغات اسپانسر از جمله موارد مورد انتقاد کاربران بود.

یکی از کاربران با انتقاد از یکنواخت شدن برنامه اینطور نوشت: «دیگه خیلی داستان‌هایش تکراری و قابل پیش بینی شده، همه‌اش هم که شده مسابقه قهرمان من است، تم برنامه باید یکم نو شود.» کاربر دیگری هم برنامه امسال را اینطور توصیف کرد: «مثل همیشه تلاش برای دامن زدن به احساسات و خرافات و غم و دوری جستن از منطق و عقل و شادی.»

بخشی از کاربران هم نظر دیگری داشتند و معتقد بودند که برنامه امسال علیخانی همچون سال‌های گذشته با سوژه‌های ناب مهمان خانه‌های مردم شده است مانند مرتضی که اینطور نوشت: «اوج کار اقای علیخانی لحظه ای بود که دربرنامه اهدای جوایز باتیزبینی و پاکی ذاتش به اشکهای اون بچه که چهارم شدن توجه کرد وموزیک روقطع کرد ونهایتابادادن جایزه دل اونهارو هم شادکرد که بسیاربسیار باارزش بود واقعاخدایارش باشه با این حرکت فوق العاده عالی که داشت.»

تعداد اندکی از کاربران هم نظری متفاوتی نسبت به سایرین داشتند و با تقدیر از اجرای احسان علیخانی بر تکراری بودن سوژه‌های «ماه عسل» تاکید داشتند. مانند کاربری که نوشت: «اجرای احسان علیخانی خوب بود ولی سوژه‌ها تکراری بودند.»

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا