تئاترهمه مطالب

وزیر سابق ارشاد به تماشای الیور توئیست نشست

علی جنتی در پشت صحنه نمایش موزیکال الیور توئیست

الیور توئیست یکی از زیباترین کارهای نمایشی بود که در دو دهه اخیر دیده بودم

علی جنتی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی به تماشای موزیکال الیور توئیست نشست.
او با بیان اینکه این اثر نمایشی یکی از زیباترین کارهایی بوده که در دو دهه اخیر دیده اند گفت: من موزیکال بینوایان را در خارج از ایران دیده بودم و همیشه تمایل داشتم که کاری با این شیوه هم در ایران صورت بگیرد که خوشبختانه امروز شاهد چنین کار بزرگی بودم.
علی جنتی با تقدیر از بازیگران کودک و نوجوان این کار خصوصا بازی الیور و داجر گفت: کارگردانی، دکور ها، طراحی لباس ها و گریم همگی در سطح بالا و با کیفیت بودند اما می توانم بگویم موسیقی این کار متفاوت، تازه و نو بود و کمتر نمونه ای در حد و اندازه آن که تا به امروز در ایران همراه با نمایش روی صحنه رفته است.
وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی رمان الیورتوئیست را یکی از متون ماندنی و جاودانه در دنیا دانست و استقبال خوبی را که از تئاتر الیورتوئیست انجام گرفته و موجب شده تا در یک شب این موزیکال برای دو سانس روی صحنه برود منوط به تلاش مستمر حسین پارسایی و گروهش ( کارگردان) دانست.

گریم نوید محمد زاده در نمایش الیور توئیست

علی جنتی با اشاره به ظرفیت های موجود در تئاتر گفت: اگر مدیران حوزه تئاتر، سینما و موسیقی قدری فضا را برای کار کردن اهالی این هنرها باز کنند استعدادها شکوفا و به فعالیت می رسند اما از طرفی انجام کارهایی چون الیورتوئیست خواهان جسارت است که خوشبختانه در مدیران هنری و هنرمندانی چون آقای پارسایی می بینیم.
او با اظهار امیدواری از اینکه در سال های پیش رو فضا به گونه ای فراهم شود که بتوانیم در فواصل زمانی کوتاه تری شاهد آثاری از این دست باشیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا