اخبارسینمای ایرانهمه مطالب

کریم لک‌زاده:به تولید مناسب «شیرجه بزرگ» فکر می‌کنم تا حضور در جشنواره‌ها

به گزارش فیلمروز،کریم لک‌زاده با بیان این‌که به دلیل فیلم‌برداری «شیرجه بزرگ» نتوانسته‌اند نسخه بازبینی را به هیات انتخاب جشنواره فیلم فجر برساند، عنوان کرد که بیشتر به تولید مناسب این فیلم فکر می‌کند.

کریم لک‌زاده، کارگردان فیلم «شیرجه بزرگ» با اشاره به این‌که نسخه بازبینی این فیلم به دبیرخانه جشنواره فیلم فجر نرسیده است، به مهر گفت:«فیلم‌برداری «شیرجه بزرگ» همچنان ادامه دارد به همین دلیل نتوانستیم نسخه بازبینی مورد نظر را برای هیات انتخاب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر ارسال کنیم».

او درباره دلیل طولانی شدن زمان فیلم‌برداری این پروژه توضیح داد:««شیرجه بزرگ» در شهرها و روستاهای مختلف مرزی فیلم‌برداری می‌شود و همین مساله سبب می‌شود تا شرایط تولید سخت شود و طبق برنامه‌ریزی انجام شده تولید فیلم جلو نرود».

به گفته این کارگردان در حال حاضر فیلم‌برداری بخش دیلمان به پایان رسیده اما هم‌چنین از لوکیشن‌های «شیرجه بزرگ» می‌توان به لاهیجان، روستای خرما و روستاهای مرز ارمنستان نام برد و بخش‌هایی نیز داخل ارمنستان فیلم‌برداری شده است.

لک‌زاده درباره حضور فیلم در جشنواره‌ها گفت:«تقریبا ۱۵ روز دیگر از فیلم‌برداری این پروژه باقی مانده است و در حال حاضر به حضور این فیلم در جشنواره داخلی و خارجی فکر نمی‌کنم و بیشتر به تولید مناسب این پروژه می‌اندیشم».

در خلاصه داستان این فیلم‌ سینمایی آمده است:«مَرد و مریم برای یافتن گمشده‌شان همراه با سه جامانده از یک گروه سیرک، وارد سفری پر ماجرا در جاده‌ها می‌شوند…»

پگاه آهنگرانی، پدرام شریفی، سونیا سنجری، ساسان کاوه، حامد نجابت، علی سعدی، محمد رضاپور مقدم، زهرا ابراهیمی، اصلان شاه ابراهیمی و میثم دامن زه بازیگران «شیرجه بزرگ» هستند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا