فیلم کوتاههمه مطالب

۷ فیلم ایرانی به بخش بین‌الملل سی‌وششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران راه‌ یافتند.

به گزارش فیلمروز و به نقل از ستاد خبری سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ انیمیشن‌های «ناهار در چمنزار» ساخته حمیدرضا بیات، «یکدیگر» به کارگردانی سارا طبیب‌زاده و «کلاف» ساخته ملیحه غلام‌زاده، فیلم‌‌های داستانی «دابُر» اثر سعید نجاتی و «به چیزی دست نزن» به کارگردانی ارغوان حیدراسلام، فیلم تجربی «برف‌های سپید سرگردان» ساخته محمدرضا وطن‌دوست و مستند «آهسته و آرام» از دلاور روستاییان در بخش بین‌الملل این دوره از جشنواره با ۵۰ فیلم از ۲۵ کشور رقابت می‌کنند.

گفتنی‌است؛ اعضای هیأت انتخاب بخش بین‌الملل سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، شامل «حسن دزواره»، «نیما عباسپور»، «آرمان فیاض»، «عطا مجابی» و «طوفان نهان‌قدرتی» از میان ۴ هزار اثر رسیده، ۵۰ فیلم کوتاه از ۲۵ کشور را برای رقابت در بخش بین‌الملل این جشنواره انتخاب کردند.

سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از ۱۸ تا ۲۴ آبان‌ماه در پردیس سینماگالری ملت برگزار می‌شود. پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره از طریق سایت «سینماتیکت» انجام می‌شود. همچنین در ایام برگزاری جشنواره به صورت روزانه و حضوری نیز از طریق گیشه بلیت فروخته خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا