سریال و تلویزیونهمه مطالب

رویا نونهالی در میان اردو زبان ها

سایت تحلیلی خبری فیلمروز:مستند «اینجا آفریقاست» از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود

مستند «اینجا آفریقاست» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی رامین حیدری فاروقی امروز پنج شنبه از کانال اردوی شبکه سحر روی آنتن می‌رود.
به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی ، «اینجا آفریقاست» نخستین مجموعه مستند درباره آفریقا است که از نگاهی ایرانی روایت می شود.
مستند «اینجا آفریقاست» از تولیدات گروه مستند شبکه یک است که با مدیریت امیر فرخ خواه به زبان اردو دوبله و زبانگردانی شده است.
این مجموعه آسیب شناسی توسعه در کشورهایی آفریقایی و تفاوت چهره واقعی قاره‌ای بزرگ و متشکل از ۵۲ کشور را با آنچه پیوسته در قالب فقر و جنگ به وسیله رسانه‌های غربی انتشار می یابد، در مرکز توجه خود قرار داده است.
« اینجا آفریقاست» که با حضور و روایت رویا نونهالی بازیگر شناخته سینما و تلویزیون در آفریقای جنوبی، زیمبابوه، تانزانیا و اتیوپی به تصویر کشیده شده، نقش اطلاعات، برنامه‌ریزی و مدیریت در توسعه و رابطه متقابل سیاست، اقتصاد و فرهنگ در تحقق توسعه را نیز در دیگر جوانب تمرکز خود، بررسی کرده است.
نونهالی بازیگر سینما و تلویزیون در «اینجا آفریقاست» نقش مسافر را بازی می کند که به آفریقا می رود تا این قاره را از لحاظ اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی بررسی کند و مجموعه از نگاه او روایت می شود.
مستند «اینجا آفریقاست» هر پنج شنبه از کانال اردوی شبکه سحر ساعت ۱۸:۵۵ دقیقه به وقت تهران پخش می شود.
این برنامه دیدنی روز جمعه دوازدهم مهر ساعت ۵۰ دقیقه بامداد و ۵:۵۱ تکرار خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا